jarec

prosim vas vie niekto jak mam do ixperi x 8 nainstalovat visiu verziu androidu

Odpovědi
Bedy

Vyšší verzi máte na mysli jakou? Na Android 4 určitě zapomeňte, oficiálně pro tento mobil není, stejně tak jako na 2.2 a vyšší.

Zkušenější uživatel může zkusit prohledat fórum XDA developers, ale mám pochyby o běhu novějších verzí Androidu na tomto mobilu, který nedisponuje nijak silným výkonem. Ve finále by Sony udělali líp, kdyby tam žádný OS nedávali, protože ten mobil na to moc stavěný teda není no.