Barčaaa

Prosím vás,můžu se sš sociální(pak vysoké ale pořád sociální) na psychiatra teda spíš psychiatričku?

Studuji SŠ sociální, teď jsem si ale uvědomila, že bych chtěla jednou bejt psychiatričkou, všude ovšem čtu že předtím se chodí na zdravku, můžu na psychiatričku ze sociální? na co se případně zaměřit na vysoké?

Odpovědi
Drap

Po dokončení SŠ jít na medicínu, kam psychiatrie patří. Zaměřit se jedině na studium.

marci1

Můžete. Jediný požadavek je, udělat přijímací zkoušky na lékařskou fakultu.