monaa

Prosím Vás má někdo Suzuki Swift 1.0 tříválec?Mám problém,že se mi auto při volnoběhu šíleně třepe.Je to normální?Děkuji

myslela jsem, že jsou to silenbloky, ale asi ne :( prosím poraďte
Doplňuji:
no právě, že už jsou tam měněné a jsou přímo na suzuki a ani automechanik neví čím to je :((( ale určitě to sem napíšu až na to přijdeme :D děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

U třívalce, je to běžné, dokud se nezahřeje, pokud to přetrvává, tak bude v háji asi nějaký vstřik,,,když kouknete do motoru, jsou tam takové krabičky na vstřikách a asi bude nějaká v háji. Doporučuji diagnostiku, ta určí, která blbne a pak stačí vyměnit.

Další odpovědi
mosoj

Pokud to dříve nedělalo a zavěšení motoru je v pořádku. Tak je to nepravidelný chod motoru. Ten může bý způsobený ledasčím ale nejčastěji to bývá zapalování.

jiriii

Nejsem si jist ale podívej se na zavěšení motoru.Třeba máš v pr… silentbloky. Proto mohou jít vibrace do kasle. Až na to kápneš napiš sem, docela by mě to zajímalo

monaa

Všem děkuji a až přesně zjistím čím to bylo, tak napíšu :) a zdali má ještě někdo nějaký názor, tak budu ráda :)))