Prosím poraďte, spustím internet explorer a vyskočí tabulka – hodnocení obsahu zakazuje prohlížení.

nevim jestli mam neco v pocitaci co tam byt nema,kdo vim,moc prosim poradte.dekuji

Odpovědi
gnosis

jedna se o pojistku rodicu, aby jejich ratolesti nenavstevovaly stranky, ktere jejich rodice uznaji za nevhodne, spolehajic na to, ze si navod na vypnuti nenajdou.

nastaveni:
otevri IE, nastroje, zalozka obsah, a nastav si tam co chces.

Já...

Pro „gnosis“:

NO KONEČNĚ!!! A děkuji moc!
Pepíček, 8let. (vlastně spíš 4 roky…)

😉