jahudka_vlm

Prosím poraďte nějaký fajn film z vězení nebo o něm, děkuji a pěkný den!

Nejlepší odpověď
takhlene

Rallye smrti

Internetové stránky projektu Rallye smrti patří mezi ty nejnavštěvovanější. Běží na nich online přenos nejbrutálnějších automobilových závodů v historii. Jejich aktéry jsou „obyvatelé“ jedné z nejtěžších amerických věznic. Pravidla jsou jednoduchá – rychle, zběsile a co nejbezohledněji dojet do cíle jako první. Stačí pětkrát vyhrát a místo medaile vám dají svobodu. Prohrát ovšem většinou znamená zemřít – v hořícím vraku auta, pod koly silnějšího soupeře nebo s kulkou v hlavě. Střílení čímkoliv je totiž během závodu povoleno

Zdroj: http://www.video-film.cz/filmy-ke-stazeni/rally-smrti/

Další odpovědi
anonym

Jeden z novějších je v odkazu,ty jmenované zde jsou ty nejlepší,dobrý je taky Frajer Luke,ale vede Vykoupení z věznice…http://tr­acker.cztorren­t.net/torrent/u­tek-z-alcatrazu-escape-from-alcatraz/40867

Zdroj: http://movie-library.cz/fil­m/267462-cela-211-vezenske-peklo/

BEAES

Vykoupení z věznice Shawshank-

Strach dělá z lidí vězně. Naděje jim dává křídla. Film natočený podle novely Stephena Kinga. Strhující příběh o přátelství, naději a moudrosti s velmi výraznými hereckými i charakterovými osobnostmi. Andy Dufresne (Tim Robbins) přichází do vězení v Shawshanku jako nový vězeň podezřelý z vraždy. Spřátelí se s doživotně odsouzeným Redem (Morgan Freeman) a společně se snaží přežít v nelidském prostředí vězeňského systému. Odmítají upadnout do rezignace a dodávají naději sobě i spoluvězňům. Film získal mnoho ocenění filmové kritiky a díky svému hluboce humánnímu poselství, skvělým hereckým výkonům a působivému zpracování byl 7 x nominován na Oscara – za nejlepší film, herce v hlavní roli (Morgan Freeman), nejlepší scénář, kameru, hudbu, střih a zvuk. (oficiální text distributora)
Drama

USA, 1994, 142 min

panenka

Útěk z vězení supr film

dj-davson

Vykoupení z věznice Shawshank nebo Zelená míle to jsou podle mého názoru ty největší filmové klasiky z vězeňského prostředí.

hanulka11

Nevím co je fajn na filmu z vězení? …ale zkus film Zelená míle

tobě taky hezkou neděli

iceT

Již zmíněné Vykoupení z věznice Shawshank,Zelená míle a Frajer Luke.
Dále peklo-van Damme,Kriminál a Vítězství-Stallone,Útěk z Alcatrazu-Eastwood,Útěk z Absolomu-R.Liotta.

William2

Prison break. Je to tedy seriál, ale jeden z nejlepších, které jsem kdy viděl.

Gangster

(PŘEŽÍT KRIMINÁL)…