Emms

Prosím poraďte, je to opravdu láska?

Ahoj, nedávno jsme dostali koťátko :)-Affinku-mám ji hrozně moooc ráda, zamilovala jsem si ji a dokonce ji miluju víc, než svýho vlastního kluka…je to normální? Miluju svýho kluka opravdu? Nemám se s ním rozejít? Když mám raději koťátko než svýho kluka… :(

Nejlepší odpověď
Syd

Proč by ses rozcházela se svým klukem? Nemáš čas na oba? A to si představ,že někdo má ještě k tomu děti, který miluje.

Další odpovědi
Ljůca

klid emms, je to úplně normální. koťátko přemiluje vše. za měsíc, až si zvykneš že affinku máte, se vše vrátí do starých kolejí.

anonym

Myslim , ze se s klukem rozchazet sama nemusite. Staci , kdyz mu tohle date precist a on se rozejde sam s vami.

  • iv-

hanulka11

je ti 12 let -ještě budeš mít lásek jen si je všechny užívej, můžete mít rádi kotě i tím tvým klukem

tom004

A,až si pořídíš psa,tak,se rozejdeš s koťátkem,a tak to bude pokračovat,tak dlouho,až,buď dostaneš rozum,a nebo,zůstaneš sama,a nebude důvod,k takovýmto „otázkám“.