zuzka.67

Prosím poradíte mi nějaké pěkné rockové balady (může být i metal) ?

Něco jako Guns N roses-Dont cry nebo Ozzy Osbourne – Dreamer :)

Nejlepší odpověď
Rocker

Metallica-Unforgiven,He­lloween-If I Knew,Helloween-Forever One,Helloween-A Tale That Wasn't Right,Evanescence-My Immortal,Nightwish-Seven Days Of The Wolves,Nightwish-Sleeping Sun,Epica-Memory,Gary Moore-Still Got The Blues,Hammer Fall-Formula One,Cinderella-Last train,Kiss-Forever,Scorpions-Still Lovig You,Scorpions-Wind Of Chance,Bruce Dickinson-Tears Of The Dragon,Marillion-Out Of This World…Kdyby jsi jích chtěla víc,můžu navečer doplnit,teď musím do práce:-(

Další odpovědi
Efchen

Třeba Led Zeppelin-Stairway to Heaven. Vydali celou desku balad.
nebo od Metalici- Nothing else mathers
Queen- Bohemian Rhapsody, Love of my life
Doplňuji:
*Metallici