aakimov

Co dělat, slyším-li hlasy a německy mluvit muže?

Opravdu prosím o pomoc, včera večer jsem šla spát když tak po půl hodině jsem se asi probudila a slyšela jsem mluvit no spíše šeptat muže jazyk byl velmi podobný němčině/na konci zazněla poslední věta něco asi tři slova a potom ,,ich liebe dich meine liebe". Netuším jestli to bylo součástí snu že jsem byla v polospánku ale i tak to zní velmi strašidelně. Myslíte že to může mít něco společného s mým snem na který jsem se zde taky tázala týkal Adolfa Eichmanna. Chce něco naznačit?
Prosím jen o odpovědi slušné a taky ty co mi chtějí odpovědět a pomoci a ne si dělat jenom srandu.
Děkuji
Omlouvám se za zvolenou kategorii.

Nejlepší odpověď
quentos

Zde nejsme lékaři.
Obraťte se na svého obvodního lékaře, pravděpodobně napíše doporučení návštěvy psychologa, ve vážnějším případě psychiatra.
Přečtěte si taky mimochodem zdejší kodex, to jste měla učinit už při registraci. Je tam taky něco o správném formulování otázek. Jako příklad nesprávně formulované otázky se tam třeba uvádí „prosím pomoc“ (copak je to otázka?!).

Další odpovědi
pusinka50

Nechápu dost dobře, proč pořád děláš ze svých snů takový povyk. Mně se zdají taky divné sny. Celé dlouhé příběhy. Každý den. Každou chvíli ve snu vidím dům s mnoha pokoji a postelemi, které se snažím ustlat, případně s hrozným nepořádkem, který se marně pokouším uklidit. Nebo mám v domě strach a zavírám dveře, které zavřít nejdou. Zdává se mi o blízkých zemřelých a mluvím s nimi, o synovi jako o ještě malém děťátku, kolikrát mluvím s někým anglicky.

Sny vyplývají většinou s pocitů, emocí dotyčného, z jeho obav. Různé sny se dají různě vykládat. Např. sny o uklízení znamenají, že si mám udělat pořádek sama v sobě, ve své duši. Tvůj sen třeba znamená, aby ses začala líp učit německy nebo tvůj strach před písemkou:-))
Když ti to pomůže, najdi si na netu snáře, je jich tam spousta, aspoň se zabavíš.:-)

https://search­.seznam.cz/?q=sn%C3­%A1%C5%99+onli­ne+zdarma&sId=mA_75­V2X2ndvQF5Tic1J&sou­rceid=top&sgId=­YXk8xJIgQnJAQ­Mxu6nupxFwokSqaT­SzvziLfYGZakL%3D%3D&oq=s­n%C3%A1%C5%99+on­line&aq=1&su=c­&thru=sug

Rakira

Může to být spojené se snem, taky se mi to občas stává, ale osoby hovori v češtině. Zalezi, jestli ty hlasy slysis uvnitř hlavy nebo kolem sebe (nápis do diskuze). Muzes mít třeba živé sny. Snad jsem ti zatím nějak pomohla, pa

Mc Merkurion

… jestli to byl sen, kup si snář, jestli slyšíš hlasy, je to na psychiatra …

Drap

Je to úplně jasné. Zamiloval se do tebe Eichmann ze záhrobí a touží po tobě. Proto tě chodí navštěvovat.

aakimov

Všechno bylo slyšet jen v mé hlavě ale to Ich liebe dich meine liebe okolo a docela nahlas právě proto tomu byli rozumět