icurusL

Prosím o radu?

Ahoj, chtěl jsem si s kámošem zahrát hru přes Hamachi, ale když se připojím, tak se to strašně laguje, vůbec se to nedá hrát. Tak jestli někdo neví co s tím

Děkuji

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Může to být buď

  1. Pomalým internetovým připojením
  2. Že tvůj pc je slabý nebo potřebuje vyčistit
  3. Pokud založil ten server tvůj kamarád může to být i tím že nemá zrovna dobrý pc zkus ho založit ty.

Doplňuji:
A ještě něco přes hamachi ti někdo může vlézt do počítače když si online stačí se nabourat do vaší místnosti proto ti doporučuju dát jméno místnosti třeba nfguvnds g__gbh8d9g4 02g1h5f6 a heslo taky tak nějak prostě nějakou blbost kterou si potom uložit do texťáku na pc a pak to jen poslat na skype kamarádovy.

Reezo

Jo jo vymaž Hamachi a stáhni si Tunngle. Hamachi je nestabilní a prostě špatný.

bolak

No dýť, takhle hamachi funguje.