nikole

Prosím o radu s výběrem batohu. Můžete doporučit nějaký kvalitní?

Koupili jsme 11-letému synovi v srpnu batoh v Albertovi a už se rozpadl, říkali jsme si, že není potřeba investovat, ale je. Můžete doporučit nějaký kvalitní? Nejlepší by bylo z internetu.

Odpovědi
Drap

Toto je dobrá značka :http://www.nejlepsi-sport.cz/batohy-prima

Pepa25

Není batoh jako batoh … Pokud to má být školní, tak bych šel asi to české značky Topgal, větši turistický byl kupov al někde ve sportu (např. HUDY) …
Doplňuji:
oprava … „bych kupoval“ …

McArthur

Nedoporučím konkrétní značku, ale doporučím zajít do obchodu, aby si synek batoh ozkoušel. Když mu nebude sedět, bude to první věc, do které kopne.

osmanek

Doporučuji se podívat tady www.skolnibrasny.cz za mě jsou nejlepší batohy značky Hama, z těch levnějších není zlý Topgal.