Gami.Pet

Prosím o radu ohledně internetu.

Nastavujeme wifi a na notebooku nám wifi normálně jde, ale na tabletech a mobilech to prostě nefunguje. Neví někdo, kde by mohl byt problém, zda se musí něco nastavit v mobilu? Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

  1. připojuj zařízení v blízkosti routeru (ve stejné místnosti)
  2. zkontroluj na routeru nastavené zabezpečení (případně, prozatím, kryptování zruš)
  3. zkontroluj na routeru Access List (seznbam zařízení, která se mohou připojit)
  4. zkontroluj, zda zařízení mají shodný ´typ´ wifi (a, b, g, h, n…)

😉

Další odpovědi
Mozeq

No v mobilu, nebo tabletu musíš hlavně wifi zapnout a pak v nastavení wifi vybrat, k jaké síti se chceš připojit…

Gami.Pet

gecco – Prosím, kde najdu ten Access List? Čemu opravdu nerozumím je, že na mobilu i na tabletu to píše připojeno a i signál je vynikající a přesto to nenačte. :/

gecco

Access List je v menu routeru, netuším, jaký máš, takže přesněji ti to neřeknu…
😉

Gami.Pet

gecco – Prosím, kde najdu ten Access List? Čemu opravdu nerozumím je, že na mobilu i na tabletu to píše připojeno a i signál je vynikající a přesto to nenačte. :/