Prosím o radu,mám seat ibiza 1999,a během jízdy mi několikrat blikne a houká kontrolka brzdové soustavy.

Ruční brzda není zatažená.

Nejlepší odpověď
Ella

co brzdová kapalina? kontroloval/a jste? a co tloušťka brzdových destiček? nejsou už příliš opotřebované? Co takhle zajet do servisu a nechat na to kouknout odborníky, může to být jen porucha kontrolky, ale mohlo by se jednat o něco vážnějšího – brzdy se nemají podceňovat.

Další odpovědi
terry

Jela bych k odborníkovi. Mže to být třeba jen špatný kontakt, který při vibracích při jízdě má či nemá kontakt jen někdy.
Kdyby bylo málo brzd..kapal., varování by se nejspíš projevilo při rozjezdu, brzdění či v zatáčkách.
A nebo může být závada vážnější.