kuřátko

prosím o radu ,jestli můžu někde žádat o dotace na rozjezd podnikání,když jsem nezaměstnaná a nyní na nemocenské?

Nejlepší odpověď
Drap

Žádat můžeš kdekoli. Otázkou je, zda ti někdo něco dá. Některé úřady práce mají občas vypsané nějaké programy na které lze občas získat dotace. Liší se to většinou podle krajů. Jinak finanční prostředky, jedině formou půjček od bank.

veselator1

Nevím jestli to takto je ještě dnes, ale dřív takové programy opravdu byly. Jak ale píše Drap… Jestli ti něco opravdu dají, to je otázka. Je to hodně individuální. Když jsem například začínal podnikat já, tak žádný takový program nebyl, takže mi nezbylo nic jiného, než půjčka pro podnikatele, kterou jsem si nakonec sjednal přes https://www.pujcky-penez.cz/