Avatar uživatele
Ella

Prosím o pomoc s bytovým listem…

Dala jsem se na vyplňování Bytového sčítacího listu a nějak se nemůžu rozhodnout v tomhle:
Ve vysvětlivkách je, že „Ostatní prostory“ zahrnují plochy příslušenství, předsíň atd. a ve smlouvě je WC, koupelna a chodba uvedená jako příslušenství jednotky. Takže to nejspíš bude v „Ostatních prostorech bytu“, mám pravdu?

Náš barák má takovou divnou stavbu, že už k hlavnímu vchodu vedou schody, takže to vypadá, že nemáme žádné přízemí…
Ve smlouvě stojí, že byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží budovy, znamená to tedy 3. poschodí nebo 2. poschodí, kdyby byty na úrovni hlavních dveří byly v přízemí?

Ještě jeden dotaz: Plochy se mají zaokrouhlovat na celá čísla. Takže pokud má naše kuchyň 9,49 m2, tak mám zapsat 10m2 ? (Přijde mi to uhozené náš byt bude mnohem větší, tak na co to tam píšu, když to neodpovídá skutečnosti?)

Mám v tom zmatek, omlouvám se, jestli se vám otázky zdají pitomé, ale nechci to vyplnit špatně. Děkuju
Doplňuji:
dědapetr: bohužel není, neptala bych se, kdybych to tam našla a na tu jejich super infolinku se nedovolám

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, aramah před 4793 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Vždyť si sama odpovídáte :)
Ostattní prostory jsou příslušenství. Takže to bude v ostatních prostorách.
Byt se nachází v 2. patře, tedy 3. nadzemním podlaží. 1. nadz. podlaží je vždy přízemí.
Zaokrouhlování je podle matem. pravidel na 9m2.

Jinak bych to zase až tak neřešil, ať jsou rádi za to, že tam něco člověk napíše.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

tady je vše co potřebujete vědět

Zdroj: http://www.sci­tani.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek