Prosím o odpověď: Kde se dá v ČR (ideálně Praha) sehnat míč na Wallyball?

Ptám se na to znovu, jelikož odpověď, která mi byla poskytnuta byla mylná. uvedený obchod toto zboží v sortimenu vůbec nemá. Takže tedy doufám, že jsou tady schopnější lidi než já a podaří se jim dopátrat se odpovědi plnohodnotné. Dě­kuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

našla jsem v odkazu
http://www.fir­myvpraze.cz/spor­tovni-potreby-ostatni/3

toto tel .číslo,800 111 4­56 kde můžete zadat jaké konkrétní zboží sháníte a oni vás budou kontaktovat
Doplňuji:
a dejte nám prosím vědět ,zda jste pořídil kladně