Jakub Frýdek

Prosím o názvy filmů z mého mládí cca roce 1990. Viz popis otázek.

První scéna z filmu o 2sv, kde muž doběhl do koncentračního tábora ke spalovací komoře, ale již nestihl zachránit osobu(y) uvnitř. Další film měl scénu polonahých žen ve stodole, které pobíhaly okolo muže asi zahrabaného v zemi s hlavou venku, kde na něho stříkaly mléko z prsou. Třetí film byl někde z jungle, kde jeden muž na plující loďce hodil druhému tarantuli a ten ji za živa snědl.

Odpovědi
elkon

Ty máš teda vkus, brrrr…

quentos

„Viz popis otázek“? V příspěvku není JEDINÁ otázka. Adept na smazání.

Dochy

Jakub: Bohužel žádný z názvů Ti neprozradím 😉 Ten druhý je mi ale nějaký povědomý. Musel jsem něco z toho zahlédnout. Možná to není ze stejného filmu, ale musela to být stejná „dílna“ – pamatuju jeden film, kde chlapi snad z kamenolomu mezi sebou pořádali beraní zápasy (zkrátka se rozeběhli hlavama proti sobě a kdo zůstal stát vyhrál). Šlo jim o „čest“. Jeden si tam vzal nějakou kočku (sjednaný sňatek) kterou nikdo nechtěl protože si ji pamatovali jako šeredu, ale ona se po letech vrátila opravdu jako kočka. Chlap pak měl potíže se zákonem, nesměl se vrátit do města, ale během nějaké oslavy manželku „navštívil“, což ale zanechalo následky. Poté co se mohl legálně vrátit ho ale všichni považovali za paroháče, protože on nemohl přiznat že přestoupil zákon. Skončilo to tak, že ji zastřelil aby očistil svou „čest“ ☹

Jakub Frýdek

I tak děkuju za případné informace.

Dochy

quentos: Ač formálně nesprávně, „otázka“ je zde relativně jasně formulována i bez tázací věty. A už z první věty je alespoň jasné téme. Lepší než otázky typu „Pomůžete?“, „Poradíte?“. Podle mně jsou tu výrazně horší. Já bych ji nechal.