Deli

Prosím o jednoduché vysvětlení pro mne – laika, jaký je rozdíl mezi chytrým a normálním telefonem?

Nejlepší odpověď
www

I hloupé mobily dnes uspokojí svou výbavou i náročného laika (MP3 přehrávač,blu­etooth,internet,fo­to,propojení s PC,aut.otočení atd.)
Chytré telefony mají další spoustu funkcí a jsou primárně určeny pro širší využití internetu, nahrazují již částečně PC.
Takže pokud máš doma počítač, i jako náročný laik si vystačíš s hloupým mobilem.
Jedu z mobila 😉

Další odpovědi
hanulka11

chytrý telefon má tolik funkcí, které laik ani nezná a nepoužije

http://magazin­.softimage.cz/proc-si-vlastne-poridit-chytry-telefon-a-jaky-vybrat/

jendahun

Normální telefon je bez operačního systému,není možné do něj nainstalovat další jiné prográmky,než java aplikace.Chytrý má operační systém,který se dá dále vylepšovat doinstalováním různých aplikací +java aplikace.Operační systémy u chytrých telefonů: Symbian,Andro­id,Bada,Black Berry OS,iOS u iPhone,Meego,Ma­emo,Windows ME atd..

RomanP

Není hloupý a chytrý telefon. Jsou jen hloupí a chytří uživatelé těchto zařízení. Chytrý mobil má operační systém hloupý ne. Oba dva mají několik funkcí společných jako třeba telefonování, přehrávání médií, hry, internet a fotoaparát.

debilek

:)