olda12

Prosim někoho chytřejšiho o radu

Je možne na internetu po zadani jmena a přimeni najit trvale bydliště občana?Děkuji za připadny odkaz

Nejlepší odpověď
arygnoc

někdy.

pokud dotyčný tyto údaje na internet umístní nebo ho na něm zveřejní.

Je možné hledat i ve zlatých stránkách, na facebooku, prostě skoušet.

ale když neuspějete na google, asi jinak těžko, google začína být dost sofistikovanej.

Další odpovědi
casey

jak rika arygnoc, pripadne zkuste hledat v zivnostenskem rejstriku. Jestli je podnikatel, bude tam i adresa.

Toruk

Je nepravděpodobné najít trvalé bydliště osoby po zadání jména na netu. Leda by ty údaje sám zveřejnil, což se stává minimálně.

anonym

já hledám každého, o kom vím jméno a aspoň přibližně, např. koníčky.
tímto najdu třeba, že hraje za Spartu, nebo na cimbál a najdu tímto způsobem 95% hledaných

DDarent

Proč někoho chytřejšího??? to vý i malý dítě!!! Když ten člověk dá svoje informace na internet, tak je tam najdeš..... příklad je třeba Lide.cz, nebo Facebook, twitter......­.......