Ano-ja

Prosím NÁZEV FILMU-kdosi tam našel starou zaprášenou hru a když ji začali hrát, děly se divné věci

Prostě tu hru museli dohrát dokonce..Třeba se tam objevilo stádo slonů, opice, nebo celý dům byl vytopený.. pak ten malý kluk byl chlupatý jak opice..jak se to jmenuje TENTO FILM o te hře prosím? :)

Nejlepší odpověď
Syd

Jumanji
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ju­manji_%28film%29

Další odpovědi
50centes

jumanji

iceT

Zathura-vesmírné dobrodružství není název filmu,který hledáš,ale jeho skoro volné pokračování,o­dehrávající se,jak je vidno z názvu,ve vesmíru.Jumanji je ten správný název,jdu si ho pustit.

Larissa

Zathura – vesmírné dobrodružství