aramah

Prosím můžete poradit?

Jak se dává link?(snad jsem napsala to slovo dobře)
Doplňuji:
1Popelko1 moc děkuji.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Nevím, co přesně máte na mysli?
Pokud chcete vložit odkaz (link) nějaké stránky třeba tady na odpovedi.cz,
tak na každé www stránce nahoře je její adresa (začíná http://…), kterou zkopírujete (ctrl+c) a pak vložíte kam chcete pomocí ctrl+v
Doplňuji:
nemáte vůbec zač, hlavně, že jste mě pochopila, občas píšu nesmyslně… kdyby něco, klidně ještě napište

1popelka1

Pro kopírování a vložení (textu, odkazu..) můžete používat také pravé tlačítko myši.

Stačí jen kliknout na text pravým tlačítkem myši – a vybrat Kopírovat nebo Vložit