orestez

Prosím kde sehnat průvodce městem, knihu jako upomínku?

Nabídlo se nic ve kšeftě Barvič Novotný. Nabídlo se cosi neprezentujícího město, byl to šílený úryvek čb a jen omezených roků snad 1944 až 46, což bych se styděl to dát někomu. Teta Králová z Prahy mmnt tady je ten rok.
Jo 1984 Průvodce Prahou, je úplně navždy super. Stejně by mělo podobnou knihu nabídnout i to menší město. To je taky staré vydání. Ale já chci nové pro jednoho člověka, než půjdu pryč. Průvodce Prahou byla perfektně udělaná. To Brno teď v této podobě neexistuje, možná v akčních slevách ve Futuru v Modřicích?
Kniha, když nebude Brno, bude Praha a je to trvalý dárek. Teda ne, že NC nabízí tohle ve slevách, myslel jsem to tak, že Brno v jakémsi tisku jako celá prezentace ve slevách. No. Tam si kupte boty.

Nejlepší odpověď
Arne1

Vycházím-li z nadpisu a ne z toho nesrozumitelného blábolu pod ním, tak bych doporučil Infocentrum.

Další odpovědi
ten který je

Nějak se nemůžu dostat k tomu,na co se vlastně ptáte.