Prosím kde se mohu přihlásit k placení poplatků za televizi a rozhlas?

Nejlepší odpověď
rynek878

Přihlášení lze provést on-line na internetu nebo na kterékoliv pobočce České pošty. Při přihlašování na internetu si v prvním kroku přihlášky zvolíte způsob platby, kterým může být úhrada na rozpisu SIPO nebo bankovním převodem.

Další odpovědi
Miru1

Na kterékoli poště.Je lepší platit prostřednictvím SIPO ( je zdarma – bez poplatků) Za platby bankovním převodem platíte v bance poplatek za každou položku.