Platíte rozhlasový poplatek?

Platíte poctivě za vaše rádio,doma v autě či jinde?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, platím.Když jsem se před čtyřiceti lety ženil a zařizoval domácnost, tak při koupi radia a televize byla POVINNOST to přihlásit na poště, takže od té doby oboje poplatky platím.

Další odpovědi
anonym

Samozřejmě že ano. Už nějakých 40 let a to samé i za TV.

dědapetr

Platím,po celou dobu co bydlím bez rodičů.

suaeda

Platím. Konec konců rozhlasové vysílání myslím stanice ČR jsou nyní lepší než naše státní ČT. Tu co před časem převzalo nové vedení nestojí za nic. Především je znatelný rozdíl ve zpravodajství.

lexx

sekl jsem s tím ale 22 let poctivě (a zbytečně) platil…rádio nemám a neposlouchám, TV sice mám (fyzicky) ale nehraje poáč je 10 let stará a neumí příjem digitálu, tak jsem ji odhlásit, jde to

Drap

Platím

Jarmila

Samozřejmě platím.