aramah

Prosím jak obědnat z USA?

Myslím odkaz na obchod v USA Jde to? Děkuji
Jde mi o pánské oblečení.

Nejlepší odpověď
terry

Máš na mysli objednání zboží?
Zjisti, jestli posílají i sem a pak objednej.

Další odpovědi
Ivetka303

Určitě se dá, mnoho obchodů už dováží do Evropy, ale poštovné je vysoké, takže se kolikrát vůbec nákup nevyplatí.

Hodně prodejců hromadně nakupuje v USA a pak prodávají tyto výrobky u nás na webu – zkuste např. www.minibazar.cz a zadejte si konkrétní značku – určitě něco najdete

fcoop

Vyber si.

http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=zbo%C5%BE%C3%AD+u­sa+objedn%C3%A1vka&h­l=cs&sourceid=gd&rlz=1Q­1GGLD_csCZ348CZ348&aq=t