poprock25

Silonky v supermarketu

Manželka mě poslala do obchodu jít koupit silonky, protože dneska jdeme na ples a ještě si dělá hlavu. Napadlo mě jít do supermarketu, ale kde je vlastně najít? A nebudou se na mě ostatní dívat divně? Připadá mi to trochu trapné.

Odpovědi
gecco

Proč by se na tebe měli „ostatní dívat divně“??
Je jim po tom houbeles, i kdyby sis je kupoval pro sebe…
😉
Koneckonců – je poměrně běžné, aby chlapi kupovali i spodní prádlo nebo vložky, tak co nějaké silonky.
Být tebou, tak bych se spíš bál, abych koupil ty správné – ideální by bylo, kdyby měla manželka krabičku od nějakých ´minulých´ (prodavačka by ti pak byla schopna poradit, i kdyby neměli totožné).
Ovšem – kde je najdeš v regálech, ti fakt neporadím..
😉

anonym

:DDD
Vykašlete se na ostatní, stejně je uvidíte jednou v životě a pak už ne. Takže normálně běžte do supermarketu, měli by být asi někde v dámském oblečení, nebo se poptejte. Ale na ostatní nehleďtě :DD

Hlada

Proboha, co to je za argument? Cožpak když jedeš autem na nákup do supermarketu tak nekoupíš vložky nebo manželka prezervativ?