ReHu

Prosím, jak je to s uvolněním ze zaměstnání na zařizování a účast na pohřbu? jedná se o pohřeb rodiče.

Je nárok 1 den na zařizování a 1 den na pohřeb nebo na zařizování 2 dny? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Na pohřeb rodiče 12 den, pokud zařizujete pohřeb celkem 2 dny, z nichž jeden je dnem pohřbu.

Další odpovědi
žolik

Můsíte donést na pracoviště,úmrtní list,doklad o úmrtí,volno na zařízení pohřbu je ze zákona.to záleží na vaším zaměstnavateli.

Zdroj: žolík