martin21000

Promočený oblek, je zničený?

Dneska jsem totálně zmokl v obleku. Kdesi jsem slyšel že se tím oblek ničí, je to pravda?
Doplňuji:
Ano myslel jsem společenský, děkuji za rady, jak se vyhnout dešti, ale já akorát řeším, zdali musí být nutně zničený? Popř. jestli se dá zachránit ještě a jak?

Odpovědi
anonym

Jaký máš na mysli? Běžný šat, bunda, košile, mikina aj? Nevadí. Společenský oblek? Od toho jsou kabáty a deštníky, které tě chrání a částečně i oblek. Občas je dobré poslechnout rosničky a rosáky, co říkají o počasí. Na 3 dny mají celkem 100% úspěšnost.
Doplňuji:
Nechat volně vyschnout, přes ramínko, obleky to unesou. Lze použít u kalhot klasiku, napařovačka, na zavěšené sako též, k vyrovnání faldů. Teplota záleží od materiálu. Celkově záleží na materiálu obleku.

cochee

Ale ne, to jen v češtině máme takový idiotský zvyk, nazvat hadry, které zmokly, zničenými. Jim samozřejmě nic není, jen je třeba je dát znovu do fazóny. Někdy bych si přál, ať prší kyselina, aby si ti zmoklí, co mluví o zničení, měli nač stěžovat.