karel16

promlčecí lhuta

Dobrý den. Mám podmíněčne zastaveno ubliženi na zdravi, ted mam do toho kradež z ktere jsem nebyl ještě usvědčen,nebyl jsem na vyslechu atd. .už jsem odcestoval do zahraničí, jak to bude tedka prosím probíhat?hrozí mi vězení? planuju, že už zustanu v zahraniči, po jak dlouhe době se to promlčí a bude mi po přijezduněco hrozit? děkuji s pozdravem Hladký

Odpovědi
Conchus

Když jseš lump, tak bys měl být zavřený až zčernáš.

zzzzz

No každopádně ti hrozí vazba, za vyhýbání se trestnímu stíhaní. Tak si sežeň nějaké slušivé tepláky, ať se tam klukům líbíš.

arygnoc

Za ublíženie na zdraví by som u teba použil (a u každého páchateľa) použil židovské oko za oko, zub za zub (a nie podmienku), možno by si si to v budúcnosti rozmyslel (myslím, že podmienka ťa nenapravila).
Za krádež by ti sekla šaría (odťatie ruky).
pokiaľ si v cudzine, s ktorou má ČR dohodu o vydávaní zločincov, máš šancu že ťa tá krajina vydá.

Zmizni niekam do Mozambiku, nech tam v pohode umrieš na nejakú chorobu. Aspoň bude o lumpa menej.