Miroslav9930

Prohlížeč Firefox seká?

Dobrý den chtěl bych se zeptat Firefox seká YouTube videa Google Chrome opera neseká Děkuji za odpověď Vojtíšek

Odpovědi
Rančer

Může to být dočasný problém přímo Firefox prohlížeče. Nevím, do jaké míry to má vliv, ale pokud využíváš vícero aplikací najednou, může to zpomalit činnost prohlížeče z důvodu přetíženosti. Pokud máš v počítači nainstalovaný antivirus, je dobré si i počítač čas od času zkontrolovat, jestli je software v pořádku. Taky bych zkusil počítač restartovat a zkusit prohlížeč znovu otevřít. Nevím, jaký typ počítače máš, třeba má nějaký výchozí prohlížeč a Firefox na tento typ značek není moc stavěný. Bez detailnějších podrobností ti ale poradit nemohu.

cochee

Mi se FF neseká. Ani na YT, ani nikde jinde. Ovšem nejedu na Windows, to může být ta pravá příčina.