Prohledávají vyhledávače internet správně?

Největší zisky na internetu mají dneska vyhledávače globálně jde o Google a lokálně jde o Seznam, vyhledávače používají internetové boty, což je počítačový program, který pro svého majitele opakovaně vykonává nějakou rutinní činnost na internetu a obvykle sbírá data, odesílá a zpracovává požadavky na služby vzdálených serverů.
Manuál
http://www.jak­psatweb.cz/vyh­ledavace.html

Odpovědi
Shaohao

Záleží na tom jak jsou nastavené

Jak ktery a nejde o to jak prohledavaji, ale prevsim o to zpracovani nalezenych informaci. Tady Google nasadil latku sakra vysoko a nez neco hledat na seznamu, tak to uz je lepsi vyrazit do knihovny.

ivzez

Ano

David66

Záleží na tom jak jsou nastavené