bolak

Program pro nastavení maximální priority.

Hledá se program,kterej by (po stisknutí kláesový zkratky) dokázal nastavit aktuálnímu procesu maximální prioritu a všechny ostatní procesy v pozadí potlačit.

Nepiště mi sem programy, který se zabejvaj nastavováním priority obecně (vím že všichni strašně rádi hledáte na internetu a doporučujete programy který nemáte ozkoušený) , potřebuju program kterej umí tuhle konkrétní věc, nic víc.

Kdo ho najde, dostane odměnu, když ho najde Dr.Axl, celý den nevstoupím na poradnu.

Odpovědi
Michal Kole

Už jsem to měl skoro napsané a ten „nešťastně napsaný“ script co odpovědi.cz používají to zase smazal a znova to psát nebudu.

bolak

Používej CTRL+C. Já si většinu delších textu píšu do notepadu a pravidelně ukládám.