Dan007

Program na přidání animovaných moderních titulků do videa? (takové ty moderní šablony)

Hledám jakýkoliv program na vkládání titulků do videa. Nemusí umět profesionální střih, protože video mám sestřihané jinde. V mém programu, kde video střihám nemám takové ty šablony animované pro titulky a texty. Hledám proto tedy nějaký jiný vhodný program, který tyto šablony má a stačí tam nahrát již celé video a vytvořit na to v něm texty a uložit. Znáte prosím někdo něco?

Odpovědi
Čecho_slovák

To, že chceš vložit titulky do videa, tak tomu rozumím, ale nepochopil jsem ty animované moderní titulky a šablony. Též by bylo vhodné napsat, ve kterém editoru pracuješ.