auluk

Program na opravu chyb a čárek v textu.

Existuje na internetu program kam zadáte text a ono vám to automaticky doplní čárky a opraví chyby? Pokud ano prosím i odkaz pokud víte o něčem takovém.

Nejlepší odpověď
terry

Které čárky myslíš?
Interpunkci? To asi ne, protože žádný program neví, jaký smysl má věta mít. A interpunkce v některých případech může význam věty pozměnit.
Opravují se běžné gramatické chyby.

Další odpovědi
mosoj

Vy se z těch programů pomátnete. Koukej se učit, terry má pravdu !

bolak

Takový program skutečně existuje, respektive existují hned dva, a oba jsou freeware.

jeden se jmenuje annas v10.11.17 ke stažení zde > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/send-p-m/3458

a druhý program má název led v2.93.07 ke stažení zde > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/send-p-m/2974 , ale u toho zatím není k dispozici čeština

arygnoc

Vidíte, aký je rozdiel medzi vetami:

Popraviť, nie oslobodiť.
Popraviť nie, oslobodiť.

Ktorý program by to vedel rozlíšiť, keby tam neboli čiarky?
A ide o život.

Drap

Podle tétoa podobných otázek by bylo asi vhodné, sestrojit program, který by se za žáky ZŠ vše naučil a potom jim to napumpoval do hlavy. Za chvíli udeme chtít snad i program na zavázání tkaniček u bot

annas

Ary, vkládala jsem stejnou otázku o důležitosti interpunkce, protože teoreticky by čárka mohla rozhodnout o životě.

annas

Bolaku, děkuji. Světlý bod v tom ošklivém světě.

briketka10

jéžkovy oči :))