led

Profesionálny šport a verejné financie. Myslíte, že je správne dotovať profesionálov z verejných zdrojov – vašich daní

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Lisbeth

iné

Raději bych dotovala vědecké špičky. Prostě ty, co něco dokázali pro pokrok, léčbu, vývoj techniky apod. Proti nim je sportovec jen namakaný (teď nevím co…) 🙂
Chápu argumenty „světové zviditelnění“ a tak nějak… Takže nevím, jestli jsem kompetentní to posoudit.
Rozhodně bych bývalé sportovce neangažovala do vedení TV a k zajišťování zimních závodů.

Miroslavst

nie

ten který je

nie

Radak

Ano

Vzhledem k tomu, že zároveň budou loterijní společnosti odvádět do státního rozpočtu daň, od které byly nyní osvobozeny, a peníze na sport by měli jít z těchto peněz, jsem pro.
Doufám, že dojde k zprůhlednění situace, v té současné se nikdo nevyzná.

stana73

iné

Určitě ne profesionální,ale podporovat mládež.Mezi dětmi je spousta talentovaných sportovců,kteří se nedostanou do vyšších soutěží a klubů právě z důvodu financí

GM

nie

venkovan

nie

Společenská návratnost vložených investic do profesionálního sportu (špičkových sportovců) je asi 4 –5 x menší než vložené investice do veřejně prospěšných projektů.