Bublinnka

Profesionální trenér a cvičení

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo z Vás nezná nějakého dobrého, nejlépe zahraničního osobního trenéra/trenérku.
Nejlépe co natočil nějaké videa, podle kterých bych už konečně začala cvičit!!!
Fitness, aerobic

Nejlepší odpověď
anonym

Cvicit se musi zacit " v mozku " a verte mi , s timhle pristupem nezacnete nikdy.
Necekejte na zadna zazracna videa , ale zitra sednete na kolo … za hodinu se vratte a pak mi tady napiste , jestli jste to zvladla ! -iv-

Další odpovědi
chudst

Hledat muzete i behem vaseho treninku. Ja taky zacal cvicit uprostred tydne (Ackoli aerobic primo ne :) Nicmene je jedno co je to za cviky.). Proste je potreba se do toho dokopat a porad se nevymlouvat.