bauerlukin

Jsou nyní výhodné podmínky prodeje nemovitostí?

Dobrý den, prosím vás o radu ohledně prodeje nepoužívaného domu. Chci ho prodat, ale nyní se mi do toho nějak nechce a plánuji to zhruba za 6 let. Chtěl bych vedet, jestli jsou nyní výhodné podmínky a jestli bych tedy ten prodej mel uspíšit, abych potom neprodělal. Díky předem

Odpovědi
Mc Merkurion

… todle vědět, tak pracuju na burze nebo se živim věštěním >>> vše jsou jen spekulace … teda, jestli tvůj dům nejni zrovna v záborové oblasti dolů a za šest let tam nebude …

Rokio

Teď je ekonomika na vrcholu a za nedlouho bude krize a navíc jsou ceny nemovitostí v současné době předražené, tak za mě ti říkám ano, teď bych ji prodal.

Zeptej se ale raději dobrého finančního poradce a nemovitost prodávej přes ověřenou realitní společnost.

callmehelf

Jak můžeš plánovat něco na 6 let dopředu, když nevíš, jestli máš hodinu? Pokud ho nepoužíváš, tak ho prodej.

elkon

Podmínky jsou vždy výhodné, pokud nemovitost najde svého kupce. Nezáleží na ročním období, ale na nabídce a poptávce. Je ale potřeba počítat s tím, že vše stárne a cena tím pádem klesá.