pusinka50

Prodávají se v nějakém super-hyper marketu v oddělení masa hovězí líčka? Případně v jakém?

Prodávají je v běžných malých řeznictvích nebo je to jen podpultovka? Buď jsem slepá, nebo fakt nevidím.

Nejlepší odpověď
anonym

V Globusu mi je objednali na mnou určený den.

Další odpovědi
anonym

Onehdá jsem je viděl v Intensparu.

Prokop Buben

Přitelkyně je koupila nedávno v Makru. Jinak jsou u dobrých řezníkú k dostání, ale od té doby, co z toho dřívějšího odpadu do psích konzerv udělal Pohlreich gurmánskou svátost, tak spíš jako ta podpultovka, většinou se musí objednat.

repetelka

Zeptám se v nejbližší masně a objednám. To co se běžně dřív konzumovalo (protože se jedná o vynikající maso) lidi přestali kupovat- jako jazyk, oháňku atd.
Až osvěta Pohlreicha zabedněncům otevřela oči.

Žanda

Dokonce jsem je viděla u malého řezníka v Praze.