tendruhy

Prodávají někde poličku, která se dá připevnit kdekoliv v domácnosti?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se prodává nějaká polička, třeba někde na teleshopingu, která se dá připevnit kdekoliv v domácnosti na zdi. Nechci ale vrtat apod., protože jsem na ubytovně. A jestli byste mi ji doporučili. Díky předem

Odpovědi
Hufnágl

Poličku koupíš kdekoliv, a pokud ji chceš připevnit bez vrtání, pořiď si lepící sortiment na předměty.

Zdroj: https://www.te­sa.com/cs-cz/spotrebitel/mon­taz-a-zavesovani-sms

Edison

Na zeď bez přivrtání? Leda lepení, police se zadní stranou a zavětrováním z boků. Načrtnout, nechat nařezat, vyrobit.

autacek

Zeptej se rovnou na stránkách Horsta Fuchse.

Dochy

Bez vrtání??? Pokud nemáš vhodný nábytek (např. skříňky, na které by se dala fošna položit) tak pak jedině lepení. Ale to jednak není tak spolehlivé a ve finále na zdi nadělá větší bordel než ty dvě hmoždinky…