Prodává se v USA něco made in the Czech Republic?

Nejlepší odpověď
xxx3

toho je víc – pivo, ale i tramvaje, Tatrovka prodávala i do USA hasičcké speciály, v současnosti také gramofonové desky, zbraně, munice, hudební nástroje, sklo.....(a porno…)

Další odpovědi
Kepler

Jednou jsem měl v rukou pohlednici z Havaje, kde náš bývalý kolega z práce tvrdil, že se tam cítí jako doma. Byly tam ke koupi Pisner Urqell a dokonce i Valašská slivovice!

dubraro

Ještě dodám – fotografické materiály z Fomy Hradec Králové. Dalekohledy a zaměřovače z Meopty Přerov. Sportovní letadla z Letu Kunovice. Polohovací lůžka z Linetu.

ten který je

Česká zbrojovka z Vlašimi má obchodní zastoupení v USA.
http://www.se­llierbellot.us/

anonym

pneumatiky pro osobní auta a traktory,moravská vína,čerpadla

Alena Rybová

V uvedených odpovědích (viz zde) jsou vyjmenovány nejrůznější produkty, já bych přidala pohled z trochu jiného úhlu .Exportéři by měli používat značku „Made in Czechia“, bez republiky, podobně jako bývala osvědčená značka „Made in Czechoslovakia“. Už ani Čína se nehonosí svou lidovou republikou, všude s úspěchem uvádí „Made in China“.