Prodává se v obchodech paštika neobsahující játra, nebo jiné živočišné vnitřnosti?

Nejlepší odpověď
annas

Různé druhy paštik, i když ne v původním významu pokrmu paštika, najdete v prodejnách zdravé výživy.

Např. houbová, třeba i s ořechy, mandlemi, z tofu, mrkvová , Patifu atd.
Občas vyzkouším, protože játrové paštiky nemůžu kvůli množství tuku.

Další odpovědi
dubraro

Určitě ano, ale budete muset hledat. A vezměte si silné brýle nebo lupu na maličká písmenka. Jedna náhodně nalezená v odkazu.
Kromě toho si můžete paštiku i sám doma udělat, ze surovin, které si sám vyberete.

Zdroj: https://www.griz­ly.cz/congrady-buckova-pastika-190-g?gclid=CjwKC­Ajw34n5BRA9Ei­wA2u9k3_rE7V9lK_A-8H5p5uQ5dKpYjG-7CM1h1j4umrNMZjDcGLY­LlHU50BoCIJQQAv­D_BwE

Hufnágl

Určitě, ale název vesměs bývá „pomazánka…“.