hanayka

Prodává se v česku legálně psí maso?

Nemyslete si to tak že mám zájem psí maso koupit nebo co ale jsem stoprocentně proti tomu, azajímalo by mě jestli ta nehumálnost dosáhla i k nám do čr???´
Otázka:Jedli by jste psí maso?

Nejlepší odpověď
anonym

Měl(a) jsem ho a chutná mi

Jedl jsem psa – a není to špatný…
😉
Ale ne, legálně se u nás neprodává…
___
Mimochodem – proč tomu říkáš „nehumánnost“ – kdyžtak ´nepsost´, ne??
😁

Další odpovědi
Drap

Měl(a) jsem ho a chutná mi

Několikrát jsem chutnal. Když je dobře připravené je velice chutné. MPsí maso se v ČR legálně neprodává.

brillant

Měl(a) jsem ho a chutná mi

beer

Měl(a) jsem ho a chutná mi

Legálně se ale neprodává, ani nesmí.
V mém dětství nebyla konzumace psího masa až tak mimořádnou záležitostí, poprvé jsem jedl „srnčí“ guláš po ukončení honu na bažanty, kdy po jídle začali myslivci na sebe štěkat a měli srandu z pozvaných střelců z Brna, kteří nevěděli proč to dělají. Po zjištění skutečností byla pak nejzábavnější hlavně reakce jejich manželek.. ))

anonym

Nikdy bych psi maso nesnědl(a)!!

STUDENTKAEVA

Ne

Doplňuji:
Legálně ne,ale možná nám ho někam podstrčí jako to koňské.Obecně je to specialita Vietnamu..Já bych asi maso ze psa nejedla(kdybych o tom věděla že je psí) obecně myslím,že kdyby mě je někdo dal na talíř a neřek že je to ze psa tak to sním.

www

Měl(a) jsem ho a chutná mi

To už je ale dááávno a byla to bašta 😉
Prodávat se toto maso nesmí.

Jantar2

Nikdy bych psi maso nesnědl(a)!!

Tobbynka

Nikdy bych psi maso nesnědl(a)!!

Doplňuji:
Chudáci psi! 3:(