dust8

Který erotický časopis se vyplatí nejvíce zhlediska ceny, počtu stran, kvality atd a má i elektronický prodej např. PDF?

Našel jsem nějaké zastaralé info z 2003, ale to už je asi úplně mimo mísu. ;)
název cena počet stran
Leo 54,– Kč 68
NEI report 29,50 Kč 26
Extáze 56 Kč 52
Flirt 26,50 Kč 36
Fantastic 69 Kč 64

Zdroj: https://www.me­sec.cz/clanky/kte­ry-eroticky-casopis-se-vyplati-nejvice/

Odpovědi
anonym

ani jeden samozřejmě – časopisy jsou zastaralý formát obecně. Pokud si ještě nenašel tu pravou, máš internet a virtuální realitu (mobil + jednoduchá náhlavní souprava za 300 kč). Po internetu se pak všude možně povalují videa v 8K rozlišení ve kterých se díky VR můžeš rozhlížet kolem dokola a vnímáš hloubku prostoru stejně jako v 3D kině. … co je proti tomu nějaký časopis.