Kazatel

Prodává se i bezešvé spodní prádlo pro muže? A jakou případnou výhodu to má? I tak jsem viděl vždy šev na nohavičkách.

Odpovědi
Filip84

Ano, prodává: silonky, s „chobotem“! 🙂 A pak máčený latex, tam opravdu šev není, u lepeného – logicky – je, je to šev lepený.

Jinak bezešvé prádlo se nerovná prádlo bez švů. Je to o tom, že přiložíš dva kusy látky k sobě, aniž bys je však přehnul a sešiješ je. Vznikne tak plochý šev.

Výhoda je jasná: netlačí – na kole, při běhání, úzkých kalhotách etc. etc.

cappuccino

Na vyhody bych se zeptala treba nejakeho baletaka.