TomLuLz

Prodají mi Energy Drink když mi je 12?

Odpovědi
badisko

No nemaj… ale spise jak kde spise si poloz otazku potrebuji to a proc?..vice zde http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/773364-peklo-na-taliri-energeticke-napoje neni to zdravi skodlive ale az od urciteho veku ..neboj mas cas a nic ti neutece telo si zacni huntovat az v pozdejsim veku …

tomy smyk

prodaji, neni v tom alkohol. Ale nicis si tim zdavy (to ale nikoho nezajima)

Fantom Nasty

Ne!…prodají ti ho minimálně v 15.letech.

smazkaa23

Ano,dnes ti už prodají vše a kdykoli.

Morčata331

V obchodě kde jsou větnamci tak jo:)

kablik

místo drinku si kup krabičku preservativů a uč se je nasazovat, budeš to potřebovat víc než nějaký Energy Drink…

mezara

ano.Vždy po volné hodině si energy drinků nakoupí plno skoro celá třída, kterým je také 12– v lidlu, penny i bille. Tak to bylo pořád dokud nám to učitelka nezakázala pít ve a neudělala přednášku, jak moc to je nezdravé.