coco

Procházíte nějakou jarní očistou,když máme ten masopust a jáká se vám nejvíce osvědčila?

Já osobně hodně piju vodu,nejím maso v pátek a při sprchování používám kartáč na prokrvení pokožky.

Odpovědi
johana 56

Opravdový půst znamená nejíst maso celých 40 dní před Velikonocemi,pouze ryby.V jídelníčku hodně ovoce,zeleniny,luš­těnin.těstovin,tma­vé pečivo,vajíčka­.Z polévek žádný masový vývar.A hlavně-po celou dobu ani kapka alkoholu,platí i pro pivo! Očista těla by měla být alespoń jednou týdně provedena studenou vodou.

dědapetr

Bylinkové kůry a detoxikace organismu (čaje).