jirka F

Proč zůstává hodně mužů na ocet?

Navždy sami.

Nejlepší odpověď
quentos

Kepler se mýlí. Hloupé, bezohledné, hádavé sobce a alkoholiky naopak ženy milují (jen se rozhlédněte kolem sebe a zaposlouchejte se), protože jim připadají „zajímaví“. Když prohlédnou, bývá už většinou pozdě. Naopak je to proto, že hodní muži jsou pro ně nuda a protože si myslí, že když nedemonstrují sílu (jako to často dělají pachatelé domácího násilí), nebudou schopni je ochránit. No a pak posloucháš generalizace, že „všichni“ chlapi jsou takoví. Nejsou – to si jen ženy blbě vybírají.

Další odpovědi
Kepler

Příčin může být celá řada:

  • jsou oškliví
  • jsou hloupí
  • chlastají
  • nemají prachy
  • jsou konfrontační, hádaví
  • jsou sobci
  • jsou bezohlední
  • mají miniaturní vercajk

a
t
d.

Hlada

Mužů? To je pro mě novinka. Mnohoženství u nás přece není dovolené.

AlfonzSP

Protoze je nadbytek zlatokopek. A k nim neni odpovidajici pocet solventnich samcu.

autacek

Nevím jestli hodně, ani jestli na ocet, ale zrovna k odpovědi mě přivedla minulá otázka.

Jedna skupina žen hledá tak, aby finančně zajistila sebe i své potomky, mnohdy bez přílišného ohledu na krásu muže, druhá skupina žen zase myslí vulvou, takže dají tomu, který je přitahuje, je to jejich typ, je jim jedno, že neumí do pěti napočítat, a že je to primitiv, případně hospodský povaleč, na začátku vůbec neřeší. A pak tu máš zlatý střed, kdy ostatní muži se s tím musí nějak poprat a okouzlit partnerku jinak.

No a pak je tu skupina mužů, kteří paradoxně po čase zjistí, že nejdražší sex v jejich životě je sex s jejich manželkou, o uspokojení potřeb či pravidelnosti, že na to není spoleh, ani nemluvě.

No a pokud již ani potřebu sexovat nemáš, nebo jsi gay, dva chlapi si v zálibách i trávení volného času obecně rozumí podstatně víc.

Dochy

Já znám jednoho co víceméně nemá čas (práce kolem baráku a tak…) dalšího co o své společenské hodnotě tak nízké mínění že radši ani nikam nechodí do společnosti atd…

Ametyst

Nemají muži náhodou přehnané nároky, když si vysní nějakou modelku, co se jich jen z reklam a masmedií usmívá bezchybným úsměvem?

marci1

Protože chtějí žít sami, nebo protože nenašli tu „pravou“. 🙂

GM

Keller- ještě bych pŕidala líní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

quentos: to bych neřekl. Spíš milují hajzlíky, gaunery a hrubce.

quentos

No však jo, to je v tom přece zahrnuto :{)>