DIH

láska, vztah

Proč holky mají rádi grázly kluky a ne gentlemany.?

Nejlepší odpověď
iceT

Protože s gentlemanem je většinou nuda a to holky nudí.Prozření přichází později,s věkem,kdy jsou gentlemani rozebraní,zadaní a volní jsou pak jen ti grázlové a grázlíci.

Další odpovědi
anonym

Já tedy nejsem holka, ale ze zkušenosti musím říct, že holky mají rády gentlemany, ale nesmíš si plést gentlemana a ´onuci´ – gentleman není ten, kdo opodál čučí jako sůva z nudlí a při sebemenším náznaku se může přetrhnout, aby holku poslechl – gentleman se o holku je schopen postarat, ale je svůj, samostatný a soběstačný, nepodlézá, nevnucuje se…
😉

quentos

již se to tu řešilo několikrát. Hlavní důvod je ten, že ženy gentlemanům podvědomě připisují slabost v sexu (kdežto takové „macho“ hovado je navenek podle nich v posteli divoch) – jejich gentlemanství zcela mylně považují za zástěrku této slabosti. A jelikož je sex pro ně velmi důležitý, je pro ně takový chlap v podstatě k ničemu.

Jako jeden z těch hodných mám taky ten problém, že zůstávám na ocet. Proto podobná jako ta Vaše byla kdysi před téměř čtyřmi léty má úplně první otázka na tomto serveru: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podvedoma-selekce-ze-strany-zen