Avatar uživatele
zzzlatokopka

Proč zní sirény dnes?

Já vím, že je to na počest obětí v Brodu, ale to se mohlo pustit na jejich počest kdykoliv jindy, třeba i ve středu, tak proč zvolili zrovna čtvrtek?

Všem předem děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Chce se mi blejt:-(((

www a beer zneužijí fakt cokoli i houkání sirén na počest obětem, je fakt hnus, že si i tady dali nominaci:-(((

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, pusinka50, briketka10, gagaga, marci1, jjj123456789, gecco před 3339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Protože vláda o tom rozhodla včera. Ve středu by mátla pravidelnou kontrolu sirén v první středu v měsíci. Hasiči proto včera i zrušili pravidelnou kontrolu. 🙂

sebou-ffs-/domaci.aspx?c=A150303­_123217_domaci_zt
Doplňuji:
Oml. : http://zpravy­.idnes.cz/sire­ny-se-maji-rozeznit-dvakrat-za-sebou-ffs-/domaci.aspx?c=A150303­_123217_domaci_zt

Upravil/a: marci1

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzlatokopka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Kvůli zabytým Uherském Brodě.Posunoli zkoušky sirén z první středy v měsíci na čtvrtek k poctě zemřelím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Jak už napsala Marci – rozhodla o tom včera na návrh Chovance a Sobotky vláda…
Ale proč zrovna dnes – nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

nechápem, prečo zneli sirény >na pamiatku< nejakých obetí.
sú iné obete vrážd, lúpežných prepadnutí, znásilnení nehodné nejakej pamiatky?
pripadá mi ako >odtrúbené<: štátny aparát je neschoný poredchádzať takýmto javom, ba naopak, skôr výskyr takýchto javov podporuje (ako to, že godník dostal naspäť vodičák, keď je epileptik? [viď nedávny prípad v prahe, keď epileptik za volantom pri/zabil niekoľko osôb]).

takže to vnímam nie ako (neochopiteľnú) poctu obvetiam, ale ako ódu na neschopnosť zodpovedných.

inak by totiž tie sirény zneli imrvére.

;-Q
Doplňuji:
srry za preklepy, teraz som prišiel zo záhrady a ešte mám tuhé prsty.

:DD

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Rozhodla o tom vláda a svoje rozhodnutí nezdůvodnila tak, aby se dalo odpovědět.
Ptej se proto svého poslance.
Můj názor je ten, že chtěli datum přizpůsobit situaci a současně nechtěli aby se to zcela krylo s pravidelnou zkouškou.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sirény zněly na popud vlády a v jejím zasedání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

DAL nominaci
( on je jen jeden ) :)
vim to od adminku

  • iv-

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek