zzzlatokopka

Proč zní sirény dnes?

Já vím, že je to na počest obětí v Brodu, ale to se mohlo pustit na jejich počest kdykoliv jindy, třeba i ve středu, tak proč zvolili zrovna čtvrtek?

Všem předem děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Chce se mi blejt:-(((

www a beer zneužijí fakt cokoli i houkání sirén na počest obětem, je fakt hnus, že si i tady dali nominaci:-(((

Nejlepší odpověď
marci1

Protože vláda o tom rozhodla včera. Ve středu by mátla pravidelnou kontrolu sirén v první středu v měsíci. Hasiči proto včera i zrušili pravidelnou kontrolu. 🙂

sebou-ffs-/domaci.aspx?c=A150303­_123217_domaci_zt
Doplňuji:
Oml. : http://zpravy­.idnes.cz/sire­ny-se-maji-rozeznit-dvakrat-za-sebou-ffs-/domaci.aspx?c=A150303­_123217_domaci_zt

Další odpovědi
dědapetr

Kvůli zabytým Uherském Brodě.Posunoli zkoušky sirén z první středy v měsíci na čtvrtek k poctě zemřelím.

gecco

Jak už napsala Marci – rozhodla o tom včera na návrh Chovance a Sobotky vláda…
Ale proč zrovna dnes – nevím…

arygnoc

nechápem, prečo zneli sirény >na pamiatku< nejakých obetí.
sú iné obete vrážd, lúpežných prepadnutí, znásilnení nehodné nejakej pamiatky?
pripadá mi ako >odtrúbené<: štátny aparát je neschoný poredchádzať takýmto javom, ba naopak, skôr výskyr takýchto javov podporuje (ako to, že godník dostal naspäť vodičák, keď je epileptik? [viď nedávny prípad v prahe, keď epileptik za volantom pri/zabil niekoľko osôb]).

takže to vnímam nie ako (neochopiteľnú) poctu obvetiam, ale ako ódu na neschopnosť zodpovedných.

inak by totiž tie sirény zneli imrvére.

;-Q
Doplňuji:
srry za preklepy, teraz som prišiel zo záhrady a ešte mám tuhé prsty.

:DD

www

Rozhodla o tom vláda a svoje rozhodnutí nezdůvodnila tak, aby se dalo odpovědět.
Ptej se proto svého poslance.
Můj názor je ten, že chtěli datum přizpůsobit situaci a současně nechtěli aby se to zcela krylo s pravidelnou zkouškou.

anonym

Sirény zněly na popud vlády a v jejím zasedání.

gagaga

DAL nominaci
( on je jen jeden ) :)
vim to od adminku

  • iv-