quentos

Proč ženy věnují tolik času zkrášlování, a pak se čertí, když jim věnujeme dlouhé obdivné pohledy?

Ještě než někdo odpoví: „Protože to nedělají kvůli mužům, ale kvůli ostatním ženám, které vnímají jako konkurentky“, tak to je starý mýtus, všichni víme, že to tak není…

Nejlepší odpověď
Kepler

Já si myslím, že žena se zkrášluje především proto, aby se líbila sama sobě. Když jí věnuje obdivný pohled hezký muž, tak se v duchu malinko zatetelí blahem, když nějaký podivný šmírák, tak si myslí: co čumíš, ty obludo?

Další odpovědi
ivzez

Ale ony se přece nečertí, resp. čertí se jen „naoko“.

Emefej

V tom aby se prase vyznalo. Když jim věnuješ dlouhý obdivný pohled, tak se čertí. Když jí nevěnuješ žádný pohled, tak se čertí ještě víc.

Slecna 007

V prvé řadě je třeba odlišit „dlouhý, obdivný pohled“ od obyčejného očumování s příměsí oplzlých poznámek a grimas. Takové čumění bylo dříve důvodem, aby byl čumil i vyzván na souboj, protože urazil dámu. A ano, souhlasím s Keplerem, dost často nevhodně zírají muži, kteří by se sami měli odívat do zrcadla, než začnou vehementně dávat najevo svou potenci a chuť si smočit. Takový obdivný pohled od příjemného muže patřičného vzhledu a věku je velice milý kompliment a ženu jistě potěší.

led

Divíte se? Kdyby všechny ženy byly jako Popelky, na co by se muži dívali? Ale někteří hledají zázrak pod obalem a fantazírují, obdivují dlouhé nohy, místo aby dvihli zrak svůj a chválili šat, tvář a vlasy a rty jejich slova krásy plné měli… Pak slyší jen táto slova:
Nešťastníku, odlož scrabble, jsi jak zvíře, jen čicháš a zalizuješ se, nedívej se k desce se slovy necelýma, hvězdy vítězství jsou v mých očích. Petrusi, to neznáš v tyhle šatech svou Kateřinu?

PS.
Kráska a zvíře z pohádky, Petrus a Kateřina, byli skuteční lidé, ne jenom z pera básníka https://kloch­er.sk/kraska-a-zviera-skutocny-pribeh/

Hufnágl

Normální žena-krev a mlíko, nepotřebuje žádný čas na …iny.

Mc Merkurion

… no, protože ženský nevěděj co vlastně chtějí a nedaj pokoj, dokud to nedostanou …
… to bejvávalo, dneska je jiná doba, zlatý sexualní harašení, dneska jede #metoo >>> takže nejni radno jim věnovat ani letmý pohledy …

marci1

Nikdy jsem se za obdivné pohledy nečertila. Samozřejmě ne takové to „svlékání očima“. To už příjemné není. 🙂

tony2412

Slepice si taky čechrá peří!

led

tony2412, vyhľadajte si heslo „metrosexuál“, to je o mužoch