Weroniq

proč ženy v některých zemích nosí obruče kolem krku?

asi je to nějak spjato s tradicemi a je to hlavně v Africe, ale viděla jsem to teď i na záběrech z Thajska a Číny a zajímalo by mě, jakým způsobem to dělají, že krk prodlouží a jestli je pravda, že už to tak musí mít doživotně, jinak by si zlomily vaz?

Nejlepší odpověď
fcoop

http://wanda.a­tlas.sk/symbol-krasy-dlhy-krk/zabava/pele-mele/574731.html

Další odpovědi
CŁáÁárKa

Ano je to tak obruče jsou jim nasazeny již když jsou hodně mladí a poté s nimi vyrůstají